Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Aktualności

Toyo Tires sponsorem Mistrzostw w kolarstwie przełajowym

26 października 2020

Japoński producent opon Toyo Tires aktywnie wspiera zawody w kolarstwie przełajowym od lat. Nawet w tak trudnych czadach wspieramy ten popularny sport zimowy i jesteśmy dumnym partnerem Europejskich Mistrzostw w kolarstwie przełajowym w s-Hertogenbosch (Autotron Rosmalen) 7 i 8 listopada 2020.0.

Program

Program wyścigu został podzielony na dwa dni. W sobotę odbędą się wyjątkowo ekscytujące starcia, w których udział wezmą profesjonalistki. Tego samego dnia juniorzy i mężczyźni kwalifikujący się do grupy U23 także zmiezą się w swoich Europejskich Mistrzostwach. W niedzielę przypadnie kolej na starcia profesjonalistów, kobiet kwalifikujących się do grupy U23 i juniorek. Europejska Federacja zdecydowała się przesunąć zawody w kategorii mistrzowskiej o rok. 

Koronawirus

Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zawodów i widzów jest najważniejsze. Dlatego, w związku ze ostrymi wymogami sanitarnymi, zawody odbędą się bez udziału publiczności. Każdy będzie mógł jednak śledzić te ekscytujące zmagania podczas transmisji na NOS (Nl), Sporza (Be) i Eurosporcie (Eu).

Top performance

Największe poświęcenie i wytrzymałość to podstawa dla osób uprawiających ten rodzaj sportu. Toyo Tires (z kwaterą w Beneluksie w Oud Gastel (NL)) także za nawyższe wartości uznaje jakość, dlatego ma w swojej ofercie bezpieczną, komfortową i dostępną cenowo opcję dla każdego.


Toyo Tires is sponsor of the European Cyclocross Championchips