Wyszukiwarka opon Dealer Finder

AKTUALNOŚCI


Pierwsze zwycięstwo w trzeciej rundzie NLS

25 kwietnia 2022

Po przełożeniu drugiej rundy wyścigów Nürburgring Langstrecken-Serie, zaplanowanej na początek kwietnia, Toyo Tires w końcu udało się spełnić oczekiwania w rundzie trzeciej, która odbyła się w tym samym miesiącu.

Więcej

Sezon Super 7 by Toyo Tires otwarty rekordową listą zgłoszeń

7 kwietnia 2022

Nowy sezon 2022 wyścigów Super 7 rozpoczyna się w Portugalii w ten weekend, 9 i 10 kwietnia. W zawodach wezmą udział 44 samochody i 54 kierowców – największa liczba uczestników w ich historii. Trzy wyścigi na torze Estoril i nowe, ekscytujące przepisy zapowiadają spektakularne rozpoczęcie sezonu Estoril Super Racing Series.

Więcej

Toyo Tires startuje w wyścigach NLS 2022

6 kwietnia 2022

Wraz z zespołem Ring Racing firma Toyo Tires weźmie udział we wszystkich wyścigach Nürburgring Langstrecken-Serie, a także w słynnym 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring Nordschleife w sezonie 2022.

Więcej

Toyo Tires na 29. edycji targów Autopromotec w Bolonii

1 kwietnia 2022

Toyo Tires po raz trzeci pojawia się na targach Autopromotec w Bolonii, prezentując dwa nowe produkty. W dniach od 25 do 28 maja 2022 roku na tych renomowanych targach spotkają się ponownie dealerzy, dostawcy i firmy z motoryzacyjnego rynku wtórnego.

Więcej

Proxes Sport A „wzorowa” w teście Auto Bild Sportscars

22 marca 2022

W teście opon letnich 2022, przeprowadzonym przez Auto Bild Sportscars, opona Toyo Tires Proxes Sport A zajęła trzecie miejsce z oceną „wzorową”.

Więcej

Nowe Audi RS e-tron GT Kena Blocka na oponach Toyo Tires

11 marca 2022

Ken Block, amerykański kierowca rajdowy i rallycrossowy oraz twórca serii filmów wideo Gymkhana, otrzymał we współpracy z Audi nowy samochód: Audi RS e-tron GT. Do pojazdu tego wybrał model Toyo Tires Celsius jako niezawodne opony całoroczne.

Więcej

Świetne recenzje opony Proxes Comfort

22 lutego 2022

Opona Toyo Proxes Comfort została oceniona jako „dobra” przez ADAC oraz „bardzo godna polecenia” przez ÖAMTC i Touring Club Schweiz (TCS).

Więcej

Sukces projektu autonomicznego driftingu

14 lutego 2022

Kamień milowy w rozwoju bezpieczeństwa drogowego: w Toyota Research Institute (TRI) z powodzeniem przeprowadzono driftem autonomiczny samochód przez różne przeszkody na torze wyścigowym, używając opon Toyo Tires Proxes Sport.

Więcej

Zwycięzcy Pucharu Świata UCI w kolarstwie przełajowym

31 stycznia 2022

Eli Iserbyt i Lucinda Brand zwyciężają w serii Pucharu Świata UCI w kolarstwie przełajowym Ostatni wyścig sezonu 2021/22 Pucharu Świata UCI w kolarstwie przełajowym odbył się w Hoogerheide 23 stycznia 2022 roku. Firma Toyo Tires była sponsorem głównym.

Więcej