Wyszukiwarka opon Dealer Finder

AKTUALNOŚCI


Ceremonia poświęcona nowej fabryce opon w Serbii

16 grudnia 2020

Toyo Tire Corporation (Kwatera główna: Itami City, prefektura Hyogo; prezes i CEO: Takashi Shimizu) i jej podmiot powiązany Toyo Tire Serbia LLC Belgrade (kwatera główna: Belgrade, Serbia; przedstawiciel: Kenta Kuribayashi) zorganizowały wspaniałą ceremonię w miejscu, gdzie powstanie nowa fabryka w Serbii, w Indjija.  

Więcej

Hoonigan Media

19 listopada 2020

Hoonicorn kontra reszta świata Ikoniczny AWD Ford Mustang Kena Blocka mierzy się z jednymi z najszybszych samochodów na świeci.

Więcej

Toyo Tires sponsoruje Puchar Świata w Kolarstwie Przełajowym

10 listopada 2020

Japoński producent opon Toyo Tires z dumą ogłasza, że do końca trwającego sezonu będzie głównym sponsorem Pucharu Świata w Kolarstwie Przełajowym oraz zawodów Telenet Super Prestige

Więcej

Toyo Tires sponsorem Mistrzostw w kolarstwie przełajowym

26 października 2020

Japoński producent opon Toyo Tires aktywnie wspiera zawody w kolarstwie przełajowym od lat. Nawet w tak trudnych czadach wspieramy ten popularny sport zimowy i jesteśmy dumnym partnerem Europejskich Mistrzostw w kolarstwie przełajowym w s-Hertogenbosch (Autotron Rosmalen) 7 i 8 listopada 2020.0.

Więcej

Prezentacja Lexusa RC F Carbon Kevlar nad Morzem Martwym

28 lipca 2020

Lexus C F Carbon Kevlar pokazany nad Morzem Martwym

Więcej

Novel Racing rozpoczyna sezon na Nordschleife

10 lipca 2020

Ponad cztery miesiące od planowanego startu NLS samochody wreszcie ruszyły w Nordschleife na torze Nürburgring.Na torze Nürburgring Langstrecken Serie (NLS) organizatora Gemeinschaft Langstrecke Nürburgring (VLN) zaplanowano pierwszy wyścig sezonu. Wśród 140 samochodów znalazła się niebieska Toyota Supra GT4 Team Novel Racing, oznaczona marką Toyo. Drugi pojazd, Lexus RC F klasy SP8, niestety w weekend 27 czerwca nie był jeszcze gotowy do startu.

Więcej