Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Aktualności

Sezon wyścigowy na torze Nürburgring startuje w ten weekend

15 marca 2023

Toyo Tires ogłasza, że we współpracy z Ring Racing zgłosi zespół do wyścigu ADAC TotalEnergies 24h 2023, który odbędzie się na torze Nürburgring w dniach od 17 do 21 maja. Zespół ten weźmie również udział w Nürburgring Langstrecken-Serie (NLS).

Wyścig 24h jest jednym z najbardziej znanych i wymagających na świecie, a Toyo Tires cieszy się z możliwości wzięcia w nim ponownego udziału. Nürburgring Langstrecken-Serie obejmuje dziewięć wyścigów o różnej długości, od 4 do 12 godzin.

Wyścigi będą rozgrywane na 25-kilometrowej kombinacji torów Nürburgring Grand Prix i Nordschleife. W 2023 roku we wszystkich wyścigach będziemy walczyć o zwycięstwo wraz z naszym partnerem, Ring Racing – doświadczonym zespołem, z którym współpracujemy już od kilku lat i który pracował już z czołowymi firmami branży motoryzacyjnej.

Opona Proxes Slick o specyfikacji na Nürburgring to produkt wyścigowy opracowany specjalnie dla Toyoty GR Supra GT4 w celu zdobycia mistrzostwa w klasie SP10 (samochody GT4).

Toyo Tires wykorzysta dane, opinie i doświadczenia zdobyte dzięki udziałowi w sportach motorowych, aby doskonalić rozwój opon ulicznych i produkować wysokiej jakości opony na drogi.

Najnowsze wiadomości