Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Aktualności

Toyo Tires dołącza do Mistrzostw Świata IFSC

1 sierpnia 2023

Toyo Tires jest partnerem Mistrzostw Świata Międzynarodowej Federacji Wspinaczki Sportowej (IFSC), które odbędą się w dniach 1–12 sierpnia w Szwajcarii.

Zawody te, zorganizowane na arenie PostFinance w Bernie, wyłonią mistrzów we wszystkich dyscyplinach wspinaczkowych: w boulderingu, prowadzeniu i wspinaczce na szybkość, jak również w połączonym boulderingu i prowadzeniu. Rozpoczną się od rywalizacji indywidualnej w boulderingu i prowadzeniu, następnie przejdą do mistrzostw we wspinaczce na szybkość, a zakończą się w weekend 11/12 sierpnia finałami połączonego boulderingu i prowadzenia.
 
Odbywające się co dwa lata Mistrzostwa Świata są wydarzeniem niezależnym, organizowanym poza serią Pucharu Świata. Rywalizują w nich wspinacze i para-wspinacze.
Firma Toyo Tires nawiązała z IFSC współpracę partnerską w tym ekscytującym sporcie w 2023 roku, a branding będzie widoczny na trasach, które sportowcy będą musieli pokonać. Toyo Tires będzie w Bernie z gośćmi VIP, obserwując akcję jako nieodłączny partner Międzynarodowej Federacji Wspinaczki Sportowej.

Najnowsze wiadomości