Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Opony do SUV-ów i 4x4 : Przegląd

Nie ważne, czy szukasz najlepszej jakości opon do codziennej jazdy lub do podróżowania zimą, nie ważne, czy lubisz spokojną jazdę po mieście czy chcesz pokonać tor wyścigowy szybciej niż ktokolwiek inny, opony odpowiednie dla Ciebie znajdziesz właśnie tutaj!Opony sportowe

Wyjątkowa wydajność i prowadzenie dla sportowych samochodów.

Więcej

Opony do luksusowych samochodów

Opony typu High Performance do luksusowych samochodów, w których komfort i cisza są równie istotne jak sterowność i stabilność.

Więcej

SUV & 4x4

Przewieź narzędzia, niezbędnik na weekend lub po prostu swoich najbliższych.

Więcej

Opony ekologiczne i do samochodów pasażerskich

TOYO TIRES oferuje opony zdolne zaspokoić każde potrzeby. Świetnie trzymają się drogi łącząc w sobie bezpieczeństwo i długie przebiegi.

Więcej

Wyposażenie fabryczne

Opony TOYO są często używane jako wyposażenie fabryczne w Europie. Produkujemy je przy współpracy z producentami samochodów.

Więcej

Opony zimowe

Zapewniają większe bezpieczeństwo przy dużych prędkościach podczas zimnych miesięcy i doskonale radzą sobie z porannymi przymrozkami.

Więcej

Ekstermalne opony zimowe

Przeznaczone na skandynawskie drogi, gdzie przyczepność jest najważniejsza. TOYO TIRES oferuje wachlarz opon na każdą sytuację.

Więcej

Opony wyścigowe

Są w sam raz na tor. TOYO oferuje opony specjalnie stworzone, by sprostać ekstremalnie wysokim temperaturom i zapewnić wyjątkową kontrolę nad pojazdem na suchej nawierzchni.

Więcej

Klasyki

Opony do samochodów po raz pierwszy zarejestrowanych przez 1 października 1990

Więcej