Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Aktualności

Hoonigan Media

19 listopada 2020

Hoonicorn kontra reszta świata Ikoniczny AWD Ford Mustang Kena Blocka mierzy się z jednymi z najszybszych samochodów na świeci.

65 Ford Mustang Hoonicorn V2 Kena Blocka to prawdziwa potęga: 1400 koni mechanicznych, rajdowy napęd na cztery koła oraz V8 twin-turbo napędzany czystym metanolem. To wszystko składa się na jeden z najpotężniejszych samochodów wyścigowych wszechczasów. Pluje płomieniami, wspina się na góry i pożera opony - wszystko dla sławnych filmów Gymkhana takich jak Gymkhana SEVEN oraz Climbkhana. Ale pewnie, każdy może popisywać się liczbą koni mechanicznych w internecie. Prawdziwe pytanie to: Czy ten samochód jest naprawdę aż szybki na prostej drodze?

Żeby to udowodnić, Ken Block i ekipa Hoonigan Industries (ze wsparciem Forza, Ford Performance i Toyo Tires) stworzyli "Hoonicorn vs. the World". Serię wyścigów, w których Hoonicorn konkuruje z najszybszymi samochodami na świecie w pojedynku na przyśpieszenie. Od McLaren Senna do najszybszego Audi RS3 dragster na świecie i najszybszego Donk na świecie (a 71 Caprice na 28 calowych kołach z silnikiem Corvette Z06 zawierającym turbo wielkości piłki do kosza). Pomysł na serię zrodził się z inspiracji grą komputerową Forza. 
- Kiedy Hoonicorn pojawił się w Forzie Horizon, był jednym z najszybszych samochodów w grze - mówi Block. - Zauważyłem, że gracze lubią ścigać się nim z innymi samochodowami w wyścigach równoległych (drag racing). Także chcieliśmy przenieść tę ideę ze świata gier komputerowych do prawdziwego życia i zobaczyć Hoonicorna w walce z szaloną listą samochodów! Ekipa Hoonigan od razu miała świetny pomysł: lotnisko z ich show This vs. This zostało wykorzystane jako podstawa dla tej specjalnej serii pobocznej - 'Hoonicorn vs. the World'.

Oglądaj na kanale na YouTubie Hoonigana cotygodniową serię 'Hoonicorn vs. the World': Oglądaj teraz!
Co poniedziałek o 9 am PT (Pacific Time) – czyli o 18:00 naszego czasu.


Przegląd wyścigów:

1. McLaren Senna Merlin
2. Donkmaster's Z06: najszybszy Donk na świcie
3. Bryce Menzies' AWD Trophy Truck
4. Najszybszy Audi RS3 na świecie od Iroz Motorsport
5. Stara Smokey F1 z Chuckles Garage
6. Hoonigan's Chevy P10 Merch-Van
7. 1966 Chevy Nova Drag Car
8. Osobisty Ford GT Davida Borlasa
9. Ferrari F8 Tributo